KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10559303
nr 1055 9303
Akvarell
Sign Eric 1852, förgylld ram nyrokoko, Inabergs egendom Söderala, ramens innermått. 26x33
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:19:07
11/9 15:23:53