KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10559303

nr 1055 9303

Akvarell

Sign Eric 1852, förgylld ram nyrokoko, Inabergs egendom Söderala, ramens innermått. 26x33

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 september 2016
kl 19:19:07

11/9 15:23:53 1      Vinnande bud